درباره فروشگاه 3Dier در آغاز کار

چاپ سه بعدی یکی از نو ترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا می باشد و زمانی که صحبت از یک تکنولوژی جدید به میان می آید بدون شک باید در آن حوزه تجربه کسب کرد، مطالعه کرد و با امتحان های متعدد در میدان عمل، سر از چگونگی آن در آورد. از آن گذشته اوایل ورود این صنعت به کشور همان طور که اطلاعات جدیدی راجب این حوزه در دسترس نبود، چاپگرها نیز فراوانی امروز را نداشتند و تامین و تعمیر آن ها به عهده ی کسانی بود که جرات اولین شدن ها را داشتند. متخصصین و کارشناسان 3Dier نیز جز اولین نفرات این حوزه بوده و امروز توانسته اند در حوزه چاپ سه بعدی تخصص و تجربه خود را ثابت کنند.

درباره فروشگاه 3Dier و نحوه آغاز به کار این برند

 

زمینه های مختلف فعالیت 3Dier

 

زمینه های مختلف فعالیت

برند 3Dier هم اکنون مبنای اصلی فعالیت خود را در زمینه پرینتر های سه بعدی رزینی قرار داده است. همچنین اگر بخواهیم دقیق تر درباره 3Dier سخن بگوییم؛ این برند به صورت حرفه ای در زمینه پرینتر های سه بعدی فیلامنتی هم فعالیت دارد. در کنار پرینتر های سه بعدی، مواد اولیه آن ها یعنی رزین و فیلامنت پرینتر سه بعدی نیز در فروشگاه قابل خرید می باشد. قطعات یدکی و تجهیزات جانبی هم که جز اصلی ترین بخش های فروشگاه می باشد، چرا که با نبود تنها یک قطعه، پرینتر سه بعدی شما بدون استفاده خواهد ماند و این نشان دهنده اهمیت بالای قطعات یدکی و تجهیزات جانبی می باشد.

 

پشتیبانی فنی محصولات

امروزه تنوع پرینتر های سه بعدی آنقدر بالاست که لازمه ادعا کردن در حوزه تعمیر  و پشتیبانی انواع پرینتر های سه بعدی دقیقا همان سابقه و دانشی است که کارشناسان ما دارند. چرا که تا به امروز کادر پشتیبانی فنی 3Dier پرینتر های سه بعدی وارداتی زیادی را مطالعه و بررسی کرده و حتی دست به ساخت پرینتر های سه بعدی نیز زده است. اگر شما کاربر پرینتر سه بعدی باشید، فرقی نمی کند چه پرینتر سه بعدی از نوع FDM و چه کاربر پرینتر سه بعدی از نوع رزینی، متخصصان و کارشناسان فنی ما می توانند گزینه ی خوبی برای مشورت و پشتیبانی فنی دستگاه، برای شما باشند. این افتخار را داریم تا علاوه بر فروش محصولات با کیفیت، پشتیبانی فنی بی نقصی به کاربران پرینتر سه بعدی ایران ارائه دهیم تا خیال مهندسین، صنعت گران و هنرمندان مشغول در این حوزه را از بابت تعمیرات و پشتیبانی فنی پرینتر های سه بعدی راحت کنیم. بنابراین یکی از نکات مثبت که پشتیبانی تمام عیار است؛ درباره فروشگاه 3Dier صدق می کند.

 

پشتیبانی فنی تمامی محصولات در 3Dier

 

انتخاب برند های برتر پرینتر سه بعدی در فروشگاه 3Dier

 

انتخاب برند های مطرح

کنترل کیفیت دنیای چاپ سه بعدی روز به روز در حال آپدیت شدن و به روزرسانی است. بدون شک تکنولوژی به کار رفته در پرینتر های سه بعدی امروزه، به مراتب کمتر از سال بعد است و پرینتر های سه بعدی روز به روز تجهیز تر و با کیفیت تر می شوند. پرینتر های سه بعدی، امروزه از شرکت های تولید کننده متنوعی به کاربران عرضه می شود. اما در بین این همه تنوع شرکت سازنده و مدل، کدام برندها و مدل های پرینتر سه بعدی بهتر اند؟ شرکت 3Dier با کمک گیری از متخصصان و مشاوران فنی خود تمامی پرینتر های سه بعدی و مواد مصرفی آن ها را قبل از عرضه به کاربران تست و کیفیت سنجی می کند.

 

نمایندگی برند های جهانی

از آنجا که برند 3Dier چندین سال است که در حال واردات پرینتر های سه بعدی و مواد اولیه برند هایی همچون Elegoo، Anycubic، Creality و Esun است، موفق شده است تا نمایندگی آن ها را در ایران کسب نماید و به طور کاملا رسمی این محصولات را در تعداد بالا از برند های ذکر شده دریافت کند. همگی این برند ها جز برند های مطرح جهانی هستند و محصولات آن ها در حوزه های بین المللی مشهور می باشد. شما حتی می توانید محصولات خاصی را که برند های ذکر شده به فروش می رسانند را از ما تقاضا کرده تا برای شما در سفارش بعدی خود، آن ها را نیز ثبت کنیم و خرید این محصولات خاص را نیز برای شما مقدور کنیم.

 

نمایندگی برند های پرینتر سه بعدی توسط فروشگاه 3Dier

 

مشاوره خرید پرینتر سه بعدی در فروشگاه 3Dier

 

مشاوره برای خرید محصولات

این مهم است که شما دقیقا در چه حوزه ای می خواهید از پرینتر سه بعدی استفاده کنید و دقیقا می خواهید چه مدلی در حوزه خود بسازید. قبل از خرید؛ شما نیاز به مشورت با کسی دارید که اشراف کامل روی انواع برند، و در دل برندها روی انواع مدل، داشته باشد. این مشاوره به صورت رایگان به کاربران پرینتر های سه بعدی عرضه می گردد تا بهترین انتخاب خود را داشته باشند. شما می توانید با مراجعه به صفحه ارتباط با ما، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تست و کیفیت سنجی پرینتر های قابل فروش در 3Dier قبلا انجام شده و کارشناسان ما به جهت اینکه بتوانند پشتیبانی فنی با کیفیتی ارائه دهند بررسی و تست دستگاه ها را قبل از امر فروش در اولویت امور خود می گذارند.

 

بررسی برند های گوناگون

می توانید با اطمینان مشورت بگیرید، خرید کنید و چنانچه پرینتر سه بعدی شما به مشکل برخورد از تعمیر آن مطمئن باشید. همچنین کارشناسان ما هر روزه پرینتر های سه بعدی مختلف و یا مواد مصرفی ها با برندها و مدل های مختلف را بررسی کرده و همواره بهترین آن ها را به کاربران پرینتر های سه بعدی عرضه می کند که این حساسیت خود باعث کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده و کسب اعتبار امروز ما شده است.

بررسی برند های پرینتر سه بعدی در فروشگاه 3Dier

 

آموزش پرینتر سه بعدی در وبسایت 3Dier

 

نیاز مبرهن به آموزش

کار کردن با یک تکنولوژی جدید، همواره نیازمند آموزش است؛ مخصوصا اگر هر ساله آن تکنولوژی مطالب جدید و جدیدتری وارد خود کند. امروز به جهت پرکاربرد بودن حوزه چاپ سه بعدی و با سرعت حرکت کردن این حوزه به سمت پرکاربردتر شدن، آموزش امری جدی است و یک آموزش کامل و ساده می تواند نجات بخش کاربرانی شود که با چاپ سه بعدی آشنایی چندانی ندارند. باید گفت اگر آموزش لازم برای کار با پرینتر سه بعدی را نداشته باشید عملا نمی توانید خروجی موفقی از کار خود بگیرید. به علاوه چالش هایی در طی مسیر برای یک کاربر پرینتر سه بعدی به وجود می آید که قطعا ترجیح یک کاربر این است که یک مشاور در این حوزه را کنار خود داشته باشد.

 

بخش آموزشی وبسایت

درباره 3Dier باید ذکر شود که بحث آموزش را فراتر از یک امر منفعتی برای جذب مشتریان خود دانسته ایم و به همین جهت تمامی آموزش ها، تجارب و مطالعات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران پرینتر سه بعدی قرار می دهیم. شما می توانید با ورود به صفحه وبلاگ، به تمامی این مطالب دسترسی داشته باشید. تنوع و تعدد برندها و مدل های پرینتر های سه بعدی باعث محدودیت ارائه در آموزش نشده و کارشناسان ما همواره در تلاشند تا به روزترین آموزش ها را در انواع و اقسام پرینتر های سه بعدی، نحوه کار با مواد مصرفی، نحوه کار با نرم افزار های سه بعدی مربوطه، توضیح و تبیین اصطلاحات چاپ سه بعدی، تعمیر و تجهیز پرینتر های سه بعدی به کمک خود کاربر و… ارائه دهند.

 

بخش آموزشی و وبلاگ 3Dier

 

قطعات یدکی و تجهیزات جانبی پرینتر سه بعدی

 

اهمیت قطعات یدکی

اگر بخواهید پرینتر سه بعدی فوق العاده ای بخرید، شاید در نگاه اول زرق و برق و مزایای تکنولوژیکی یک پرینتر نظر شما را جلب کند، اما اگر این پرینتر فوق العاده را خریدید و بنا به هر دلیلی قطعه ای از دستگاه شما معیوب شد یا نیاز به تعویض داشت و شرکت عرضه کننده، قطعات یدکی پرینتر فروخته شده را موجود نداشت، آن موقع تکلیف چیست؟ چشمان کارشناسان ما بار ها منظره ی یک دستگاه گران قیمت اروپایی یا آمریکایی را که به دلیل نبود یک قطعه کوچک یدکی گوشه انبار خاک می خورد را تماشا کرده اند. پس اگر تا الان به اهمیت تامین قطعات یدکی در یک دستگاه واقف نبودید پیشنهاد ما این است قبل از خرید حتما به این نکته حیاتی توجه ویژه ای داشته باشید.

 

به روز بودن فروشگاه

درباره فروشگاه 3Dier این را بدانید که ما خود را موظف می دانیم بعد از ارائه و عرضه دستگاه، قطعات یدکی مربوطه به آن را تا زمانی که تولید کننده ارائه می دهد به کاربران خود عرضه کنیم. همگام با سرعت تکنولوژی، همانطور که اشاره شد، پرینت سه بعدی روز به روز ارتقا یافته و شرکت های تولید کننده پرینتر های سه بعدی، دست به ساخت مدل های متنوعی می زنند. تعداد شرکت های تولید کننده ی خارجی آن قدر زیاد است که اگر بخواهید یک پرینتر سه بعدی با مشخصات و دقت خاصی پیدا کنید و همه ی پرینترهای موجود در بازار را بررسی کنید ممکن است ده ها پرینتر سه بعدی با مشخصات مد نظر خود اما متفاوت در برند و مدل پیدا کنید. این خود چالشی گیج کننده است، اما نمی توان از آپدیت و به روز بودن و استفاده از مزایای تکنولوژی صرف نظر کرد.

 

به روز بودن فروشگاه پرینتر سه بعدی 3Dier

 

سفارش پرینت سه بعدی در وبسایت فروشگاهی 3Dier

 

امکان سفارش پرینت

با گذشت زمان و آشنایی بیشتر صنعتگران، پزشکان، مهندسین و هنرمندان و… با حوزه چاپ سه بعدی؛ به تدریج افراد متوجه کاربرد های پرینت سه بعدی در حوزه کاری خود می شوند. بعضی اوقات کاربرد در این مرحله برای کاربران به اندازه ای نیست که نیاز داشته باشند که یک پرینت سه بعدی خرید داشته باشند و راه اندازی کنند؛ یا بنا به دلایل اقتصادی یا دلایل دیگر برای آن ها خرید یک پرینتر سه بعدی صرفه ندارد. درباره فروشگاه 3Dier باید این را هم ذکر کنیم که این دسته از کاربران می توانند با مراجعه به صفحه سفارش پرینت و شرح دقیق درخواست خود، ارائه اطلاعات تماس و بارگذاری مدل سه بعدی، نسبت به پرینت سه بعدی آن قطعه اقدام بفرمایند.

 

کسب اطلاعات بیشتر

فروشگاه 3Dier دارای دو شعبه در شهر تهران و شهر مشهد می باشد که آدرس دقیق آن ها را می توانید در صفحه ارتباط با ما مشاهده بفرمایید. همچنین اطلاعات تماس، ایمیل و صفحات مجازی برند 3Dier؛ همگی در این صفحه قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره 3Dier، مشاوره و یا مطرح کردن هر گونه پرسش می توانید از طریق اطلاعات درون همان صفحه با کارشناسان بخش فروش و یا بخش تعمیرات ما ارتباط برقرار کنید.

 

کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با 3Dier