جهت کسب اطلاعات بیشتر، هر گونه انتقادات، پیشنهادات، نظرات، ارائه پرسش و دریافت مشاوره از کارشناسان، می توانید از طریق این صفحه با ما در ارتباط باشید. ارتباط با 3Dier از روش های مختلفی همچون: تماس، ایمیل، صفحات مجازی و یا بازدید حضوری میسر است. جهت ارتباط با کارشناسان بخش فروش و بخش تعمیرات؛ می توانید از طریق شماره های تلفن اقدام کرده و در بقیه موارد نیز می توانید با استفاده از ایمیل، واتساپ و دیگر صفحات مجازی برند 3Dier با ما در ارتباط باشید.

همچنین جهت بازدید حضوری از شعبه های تهران و مشهد فروشگاه 3Dier و یا خرید دستگاه ها به صورت حضوری حتما از قبل هماهنگ بفرمایید. لازم به ذکر است که واحد تعمیرات و پشتیبانی برند 3Dier هم اکنون در شهر مشهد مستقر است و دستگاه های شما جهت تعمیرات به مشهد انتقال داده می شوند. در صورت درخواست همکاری در فروش و یا همکاری به روش های دیگر نیز می توانید از طریق همین صفحه ارتباط با فروشگاه 3Dier را برقرار فرمایید و مراتب همکاری و شرایط خود را بیان بفرمایید.

در صورت علاقه مندی به حوزه های مختلف فناوری چاپ سه بعدی، آگاهی از محصولات جدید و استفاده از آموزش های با کیفیت در زمینه چاپگر های سه بعدی، حتما به صفحات مجازی ما من جمله اینستاگرام 3Dier مراجعه فرمایید و ما را در این صفحات مجازی دنبال کنید. صفحات مجازی 3Dier کاملا به روز می باشد و محتوا های مفید و آموزشی در این بخش ها منتشر می شود.

ارتباط با 3Dier از طریق شماره تماس
ارتباط با 3Dier از طریق ایمیل رسمی
بازی زمانی کاری فروشگاه 3Dier
توضیحاتی درباره فروشگاه 3Dier
آدرس و اطلاعات شعبه شهر مشهد فروشگاه 3Dier
آدرس و اطلاعات شعبه شهر تهران فروشگاه 3Dier

آدرس دقیق شعبه مشهد: محله آبکوه، خیابان فرهاد، فرهاد ۲۷، اولین کوچه سمت راست، شرکت بعد سوم آفرینان پویا

آدرس دقیق شعبه تهران: فلسطین جنوبی، پایین‌تر از جمهوری، کوچه نوربخش، پلاک ۵، تک واحد سمت چپ

ارتباط با 3Dier از طریق فضای مجازی نیز میسر است و شما می توانید با دنبال کردن صفحات ما در شبکه های اجتماعی مختلف از اخبار، محتوای آموزشی و آخرین محصولات مطلع شوید.